Три училища посрещнахме в Деня на отворените врати

Три училища посрещнахме в Деня на отворените врати

Три училища посрещнахме в Деня на отворените врати

24.04.2026

Седмокласници от три училища посрещнахме в Деня на отворените врати в ПГСС "Гео Милев". Момичетата и момчетата от ОУ "Никола Прокопиев" - с. Сборище, община Твърдица, от ОУ "Христо Смирненски" - с. Тулово, и от ОУ "Христо Ботев" - гр. Мъглиж, имаха възможност да се запознаят с професииите, изучавани при нас, и с материалната ни база. Те посетиха кабинети по професионална и общообразователна подготовка, а нашите учители и ученици им разказаха как протича обучението в училище. Гостите ни имаха възможност да наблюдават и демонстрации, по време на които възпитаниците на ПГСС „Гео Милев“ показаха уменията, усвоени в часовете по практическо обучение.